Головна / короткі_повідомлення / З Новим Сонячним 2017 Роком!

З Новим Сонячним 2017 Роком!

Шановне товариство! 

Ми прихильники Природного Ритму Життя. Сучасний календар – то зручний спосіб, який хоч і не відображає реальний Сонячний Рік, але є звичним для всіх. Нехай так і буде.

Що не заважає нашій спільноті визначати дати основної діяльності відповідно Природному Подателю Ритму на планеті Земля – Сонцю. 

Тому вітаю вас із Новим Справжнім Сонячним Роком, як початвся із Весняного Рівнодення 22 Березня.

Прошу уважно – в цьому 2017 році всі внески на діяльність організації припинені. Ми починаємо наш новий фінансовий рік із тим статком, який є на 25 березня 2017 року. На сьогодні це 200 гривень. Фінансові надходження тепер можливі тільки через офіційні грантові програми. Фондам ми не можемо нав’язувати свої правила і дати. Але для учасників та прихильників прошу – строго внески припинено. Фінансовий рік розпочато. 

Друга поточна дата є Літній Сонцеворот або Купала. Астрономічна дата – це 21-22 червня. Отже, є пропозиція у найближчі до Купала дні провести загальні збори «Університету Новий Світолад». Оскільки ми увійшли у фінансовий рік із мінімальним бюджетом, загальні збори є повністю у руках учасників – всі витрати та транспорт, харчування тощо вони нестимуть самостійно. Місце проведення пропоную село Легедзине, Тальнівський район, Черкаська область – ці дні Музей Трипольської культури цього села, а також Музей Гончара проводять цікаву програму Купальських Свят. 

То буде час до всього. Запрошую підтримати пропозицію і повідомити через форму зв’язку (нижче) про свою участь не пізніше 15 травня 2017 року. 16-19 травня буде оголошена узгоджена дата проведення Загальних Зборів та інша детальна інформація + програма Зборів. 

Голова ГО «Університет Новий Світолад»

Дмитро Федоров

Ваше ім'я *

Ваш e-mail *

Тема

Повідомлення

 

 

Напишіть відгук