Home / short_message / Heavy rain flood in Chennai

7 comments

  1. Стільки води…
    Відео від 17 листопада, а як там зараз? Як довго тривають ці зливи?

  2. Мій знайомий звідти сьогодні написав на ФБ про рекордні зливи, тому я звернув увагу й знайшов на youtube одне із найбльш візуальних відео. Значить, ще зливи ще продовжується. Там залитий увесь штат – закрили аеропорт, тому що вода там підходила під фюзеляжі величезних аеробусів. Аеропорт там близько до узбережжя – там рівнина. Там декілька річок через місто, вони також розлилися. Ну, звістно, у них також забиті лівневі стоки – сам бачив, що прочищати їх починають, коли води вже по коліна. Зате температура впала до рекордних +28 вдень.

  3. Додаю ще із новин 13 годин тому (їхніх нвоин) випало рекордних 119.73 см дощових опадів, це побило рекорд 1916 року (108 см). У цей понеділок температура впала до рекордного мінімум (+28.2С) за всі роки спостережень. Особливо сильні зливи на узбережжі, порвані лінії електропередач, все закриті школи й тд. На моє щастя аж таких злив у ті ччаси не було, хоч дещо таки було.

  4. Є такий добрий молодий чоловік Шива Пракасам, він інженер-електронщик, світла голова, блискучий розум. Саме він розмістив новини на ФБ, остання із проханням – “Всі, хто знає про Таміл Наду, будь-ласка, розкажіть про нас – ми потопаємо”. Розказую. Це – прекрасний Південний штат, із совєрідною культурою, давньою історією, майстрами – скульптори по каменю, особливо, граниту – всі звідти й відомі по всій Індії. Добрі й гостинні люди.

  5. За їхніми новина від сьогодні зливи продовжуються. Із сторони Бенгальської затоки від Сходу насувається новий циклон. Нанесені велики втрати промисловості – новини від 1 грудня – там реально високо технологічні підприємтсва є. Фото затоплених станків. Згадана промислова зона Амбаттур, саме там, де розташована моя добра індійська компанія. Я жив трошки праворуч від Амбаттур Індастріал роуд. Як моя дружня компанія – не знаю – зв’язку не було. Зливи там справа звичайна, то я й уваги не звертав до сьогоднішніх новин. Показують залиту промислову зону, кажуть збитки 500 крор, це приблизно 10 млн USD. Промисловці кажуть, що у нас є високі технології, але місто ніяк не сплановане й не готове до таких катастрофічних злив. Це – 7 млн місто, величезне. Іншим словами, природа попереджає…

  6. Мусонні зливи – це ж сезонне явище? А коли закінчується цей сезон? Саме там? Чи вже мав закінчитись?

Leave a Reply