40 тисяч років тому

800_web_europe_35000_ago

40 – 35 000 років тому Європа виглядала зовсім інакше. Рівень океанів був на 150 метрів нижче, Британські острови не були островами. Не було ніякого життя на теренах сучасної московії.  Відсутність льодовика далі на схід у сучасному Сибиру пояснюють тим, що туди зовсмі не досягала волога океанів, і сніг не випадав зовсім. Але люті морози панували там більшу частину року.  І ті терени почали заселяти відносно недавно, вже після відступу льодовика, не раніше 6000 років тому в основному із далекої території Південого Сибиру та сучасного Казахстану. Так звана “уральська раса”. Ще пізніше туди поступово переміщалися люди із наших теренів. І це археологічні факти.

Більш того, нещодавні дослідження показали, що Арктичного океану також не було. Там був басейн свіжої води. Бо із свіх боків той басей був на тисячі років відділеним від Атлантики – суходіл йшов від Північної Європи аж до Грінландії, Берингія з’єднувала Чукотку та Аляску та відділяла Тихий океан від Арктичного басейну. Солоні океанські води прорвлися та ті терени всього 8000 років тому. Так сам 8000-7500 років тому було затоплене і Чорне озеро – сучасне Чорне море. І наш Колодар недарма починається саме в ті часу – 7530 років тому – після грандіозної кліматичної катастрофи, яка була наслідком космічних сил…

Тільки захід сучасної Франції, частина Іспанії та наша вся добра Україна були придатні для життя людини в ті далекі часи. На наших теренах були звичні й нам степи. Тільки більш суворі, ніж зараз. Але із чисельними табунами диких коней, оленів, турів, мамутів тощо. Розкіш для мисливців та основа наших сучасних черноземів. Не було ніякого окремого Криму та Азовського моря. Не було Чорного моря – то було озеро.

Кавказькі гори, наші Карпати, Альпи також були зовсім іншим та суворими. Згідно грузинським джерелам, сучасні кавказські народи з’явилися там вже після “потопу” або після затоплення чорноморського озера, яке сталося 8500 років тому. Переважно із теренів сучасної Туреччини. Але – уважно придивиться саме навкого тодішнього чорноморського озера і була своєрідна оаза. Не було ніякої протоки Боспор. Був суходол, який поєднував територію нашої України із територією сучасної Туреччини або Анатолії. Так само на сході того озера, між узбережжям та Кавказькими горами був коридор між Україною та Туреччиною. Саме на цій навколочорноморській території із відносно поміркованим кліматом і була сформована та людність, яка пізніше отримала назву “кавказької=європейської раси”. Зрозуміло, що на теренах сучасної Туреччини=Анатолії клімат був ще м’якішим. Фактично не було Егейського моря. Тому не дивно, що чисельність населення там була більша, і саме звідти згодом через Балкани та долину Дунаю вони розповсюдилися на Західну Європу.

Але ми не приходили на наші терени, ми на них народилися. Не дивуйтеся – у нас 40 000 років історії. Ясна справа, що було багато змін, переміщень, катастроф, війн. Але то нічого не змінює. Ми, сучасні, народжені із покоління до покоління на цій землі у кінцевому підсумку на ній і народилися. І це треба просто згадати та відновити. Разом із тими сучасними народами, які також ведуть своє коріння до навколочорноморської спільноти.

800webchornomorya
web_dmytro_author

Автор Дмитро Федоров


Home