європейці_зтурбовані

ЗАХІДНО-ЄВРОПЕЙЦІ СТУРБОВАНІ

Author Legendar

west_est_europe

Картинка від західноєвропейців, які струбовані падінням цінностей Західної цивілізації. Через так званний “культурний марксизм”, який інфільтрували в їхню систему освіти, та поступово став диктувати мультикультурні цінності, західноєвропейці втрачають національну ідентичність. Їхні політики, наприклад, у Німеччині, відверто пишаються тим, що через десяток років німці будуть складати меншість у власній країні – і це добре – політики лівого напрямку. Так – є різниця у матеріальному багатстві між Заходом та Сходом, але західні єропейці, які ще не втратили власної самосвідомості, дивляться на Східну Європу, як зразок тих, для кого національна самосвідомість має значення. Матеріальне становище важливе, але не вирішальне. Матеріальне багатство Західної частини обумовлено тим, що із 1944 року їм була надана значна фінансова підтримка та військова парасолька від США. А Східна Європа опинилися у системі виснажливого окупаційного режиму. 

Отже, синім кольором + треба додати Північний Кавказ, Грузію та Азербайджан, позначені країни Східної Європи, які не розмиті остаточно мультикультуризмом. Британці надсилають нам привітання і бажають Міцно триматися свого коріння. Бо їхній Лондон вже не той Лондон часів Шерлока Холмса…

Західні вважають, що саме перебування довгий час під комуністичною мосхою, зробила нам справжню вакцінацію проти марксизму-мультикультуризму. Що наша боротьба загартувала саме нас у нашій боротьбі за національну ідентичність. З їхнього далека вони не бачать наші проблеми, тому що вони і насправді дріб’язкові, і просуваються тими ж наднаціональними мультикультурними силами. В Україні ж ще додається боротьба за те хто ж буде нашим “старшим братом” – на те є два-три претенденти – все таж сама московія, прокитайський чи проніякий інтернаціонал. Відповідно, ми повинні використати ту боротьбу на свою користь. І стояти твердо на своїх національних цінностях.

Ще раз – саме Чорномор’я від Кавказу до Балкан, від Анатолії до Балтики є центром народження тої самої “західної цивілізації” – а саме: своя Родина, своя Нація, Свій Бог. “Бог” – це складне поняття, яке включає у себе всю нематеріальну складову Людини – підсвідоме, колективне підсвідоме,  вищий моральний авторитет, який не піддається земним судам. Це “податель ритмів вибрацій життя на кожній конкретній національній землі. Тому між національними богами нема протиріч – а тільки компліментарність. Тому і між націями нема протиріч. Отже, більше оптимізму, більше радості, більше світла – “боритеся – поборете” – щастя то таки боротьба, а не скиглення.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *